گرفتن اطلاعات در ستونهای شیرپوینت

۲  پاسخ

۳

جواب سوال شما به دو بخش تقسیم خواهد شد:
۱- نحوه ی نصب افزونه در سایت
۲- نحوه ی راه اندازی و استفاده از این افزونه
برای مورد اول می بایست با استفاده از ابزار SharePoint ۲0۱۰ Management Shell که در منوی استارت و در شاخه ی شرپوینت می باشد دستور SPAdd-Solution را اجرا نمایید و اینتر را بفشرید، سپس آدرس این فایل wsp را وارد نمایید و پس از فشردن دکمه ی اینتر این افزونه در Central Admin و در قسمت Farm Solutions اضافه خواهد شد که شما می توانید با مراجعه به این قسمت افزونه را یافته و روی Web Application مورد نظر Deploy یا نصب نمایید.
برای مورد دوم هم: در هنگام نعریف و یا ایجاد فیلد میتوانید این فیلد را مشاهده نمایید و پس از ایجاد فیلدی از این نوع تمامی امکاناتی که در قبل ذکر کردم در دسترس شما خواهد بود.
برای مطالعه ی کامل امکانات می توانید به صفحه ی آن در CodePlex مراجعه نمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب افزونه می توانید به این آدرس مراجعه نمایید:
نصب افزونه منبع ۱
نصب افزونه منبع ۲

انصراف
۳

اصطلاح انجام این کار در شرپوینت Lookup هست و در حالت عادی(Out of the box) این کار فقط در لیستهای موجود در سایت قابل انجام می باشد.
اما شما می تونید با استفاده از ابزار رایگانی به نام LookupWithPicker این کارو انجام بدید. با استفاده از این ابزار قابلیت lookup کردن به لیستهای موجود در سایتهای دیگر را نیز خواهید داشت.
مزیتی دیگری که علاوه براین مورد داره اینه که در Lookup معمولی شرپوینت، اطلاعات فیلد یک بار مقداردهی می شوند و در صورت عوض شدن مقدار فیلد در لیستی که به آن lookup شده است مقدار فیلد lookup به روز نخواهد شد اما این مشکل در این ابزار وجود ندارد.
حتی به شما امکان جستجو در چندین فیلد یک لیست را در زمان مقداردهی این فیلد می دهد.
برای اطلاعات بیشتر و نحوه ی دانلود، نصب و استفاده به لینک زیر مراجعه کنید:
http://ilovesharepoint.codeplex.com

در این صفحه برروی تب Downloads کلیک کنید و در قسمت Other Downloads می تونید این ابزار رو دانلود کنید.

پاسخ داده شده ۰۵:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹ YourName۸۴۲
سلام من این فایلی که فرمودید رو دانلود کردم اما پسوندش wsp هست حالا سوالم این هست که این فایل چی جوری باید روی سایت اعمال بشه؟؟؟ - akram - ۰۸:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۶
انصراف
انصراف