مصرف زیاد باتری لپ تاپم

۰

دروووود! من دیروز یه لپتاپ خریدم ! یه لپ تاپ Acer Travelmate. خواستم بدونم که آیا این که میگن باتری 6 سولی یعنی 6 ساعت در حد معمول باتری نگه میداره!؟ چون لپ تاپ من باتریش ۶ سولیه اما ۳ ساعت بیشتر نگه نمیداره در حد معمول میخواستم ببینم مشکل از لپ تاپه یا نه! و اینکه من فقط میتونم با لپ تاپم بازیهای سنگین اجرا کنم,و اینکه گسایی که این لپ تاپو داشتن یا نداشتن بهم راهنمایی کنن که وقتی دارم بازی گرافیکی انجام میدم چیکار کنم! آیا به طور مستقیم به برق وصلش کنم ای نه!؟

پرسیده شده ۰۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷ Hosein FM۶۲۴۱۳
انصراف

۳  پاسخ

۲

نه. سل توی باتری به تعداد واحدهای نگه‌دارنده‌ی انرژی گفته می‌شه. به زمان نگهداری اصلا مربوط نیست. هرچی سل باتری بیش‌تر باشه انرژی بیش‌تری رو می‌تونه توی خودش نگهداره. اما زمان مصرف به کارایی که با لپ‌تاپ انجام می‌دید هم بستگی داره.

موفق باشید

انصراف
۰

سلام.... منم یه ترول میت دارم.... رو حالت های پرفورمنس، ۴ ساعت و در حالت نرمال ۶ ساعت و برای پاور سیور، حدود ۸ ساعت باطری داره!! این گزینه ها رو میتونید توی کنترل پنل با تایپ Power بدست بیارید!! یا کلیک روی باطری در سیستم ترای(کنار ساعت!).... بعدشم، ما رو لپ‌تاپمون کلی برنامه نصب میکنیم (دانلود منیجر ها و نرم افزار هایی مثل اسکایپ و اووو و ..... معمولا با بستن این برنامه ها وقتی باهاشون کاری نداریم، میشه زمان استفاده رو بسیار بالاتر برد.... مرحله‌ی بعدی، نور صفحه‌ی نمایش میباشه.... با پایین اوردن روشنایی در حد متوسط یا زیاد، شما چیز خاصی رو از دست نمیدین جز اینکه زمان بیشتری لپ تاپ در اختیارتون هستش... بیشتر کارهای معمولی(برنامه نویسی و اینا!!) روی مود نرمال پرفورمنس کار میدن...

پاسخ داده شده ۰۰:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱ senaps۲۲۲۱۱۴
انصراف
۰

سلام به نظر من هنگامی که درخانه می خوان از لپ تاپ استفاده کنید یا جای دیگه ای که برق هست باتری لپ تاپ رو در بیارید و به برق برزنید اینجوری عمر باتری افزایش پیدا می کنه اگر اطلاعات بیشتری می خوای در مورد
چکونه عمر لپ تاپ خود را بالا ببریم؟ با اینجا مراجعه کنید
http://itport.ir/1۳۹۱/۰۴/how-to-raise-the-life-of-your-laptop/
باتری های لپ تاپ عمدتا بر این اساس ساخته می شوند که جدا از برق باشند. افراد زیادی را می بینیم که از لپ تاپشان به عنوان دستگاه اصلی در دفتر یا خانه استفاده میکنند و عموما در تمام مدتی که دارند با دستگاه کار میکنند سیم برق به این دستگاه وصل است. بهتر است در مدت استفاده این سیم به دستگاه وصل نباشد و باطری به طور نرمال بر اثر استفاده خالی شود و دوباره دستگاه را به پریز بزنید و شارژ کنید. این کار از پیری زودرس باتری جلوگیری می کند.
موفق باشید

پاسخ داده شده ۰۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱ hosseinj20۱۸۵
انصراف
انصراف