افت سرعت وای مکس مبین نت

۰

با سلام
من یه مشکل تو این چهار پنج روز دارم و اون اینکه وقتی یه چیز رو دانلود میکنم و بعد توقفش میکنم , میبینم که تو سایت 1۹۲.1۶۸.1.۱ که نشون میده از وقتی که به اینترنت وصل شدی چقدر دانلود و آپلود داشتی و بعد میبینم که اون قسمتی که بهم مقدار دانلود شده رو نشون میده داره تغییر میکنه(آره اون عدد تغییر میکنه اما نه ۵0۰ کیلو بایت کیلو بایت )و بعد فهمیدم که علت پایین اومدن سرعت اینترنت من از این بوده اما نمیدونم چی داره دانلود میشه در ضمن همه ی دانلود هامو قطع کردم و همچنین دیدم که هیچ برنامه ای اپدیت نمیشه و همچنین اپدیت ویندوزم رو هم قطع کردم خلاصه هیچی از پهنای باندم استفاده نمیکنه آخه واسه چی اون عدد(میزان دانلود) مدام تغییر میکنه در حالی که من هیچی نمیکنم هان
لطفا منو راهنمایی کنین دیوونه شدم

پرسیده شده ۰۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ sajadsfs۱
انصراف

۲  پاسخ

۰

پیشنهاد می‌کنم برنامه NetWorx رو نصب کنید و با اون هم میزان آپلود و دانلود رو چک کنید. این برنامه میزان مصرف‌تون رو روزانه، ساعتی و تقریبا هر نوع که بخوایید نشون می‌ده. از قسمت NetStat این نرم‌افزار هم می‌تونید ببینید چه برنامه‌هایی با اینترنت ارتباط برقرار کردند (وضعیت established) .
من اطلاعات چندانی ندارم، ولی قاعدتا 1۹۲.1۶۸.1.۱ باید وارد تنظیمات مودمتون بشه. مودمتون چی هست؟

پاسخ داده شده ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ saeedi۲۶۶
انصراف
۰

دقیقا با چه سرعتی استفاده میشه در این حالت؟ میانگین آپلود و دانلودت وقتی سیستم بیکاره رو بگو. و اینکه آیا همیشه اینطوریه یا زمان های خاصی؟
این مسئله چند دلیل میتونه داشته باشه. یکیش همون آپدیت ویندوز، آنتی ویروس و برنامه های نصب شده ان. ممکنه چک کرده باشی و هیچ نرم افزاری نباشه اما میتونه از خود مرورگرت و یا افزونه هایی که نصب کردی. (هرچند که این باید مقطعی باشه)
دلیل دیگش اینکه سیستمت ویروس داشته باشه و اطلاعات رو رد و بدل کنه که در این حالت میزان ارسال باید بیشتر از دریافت باشه.
اگه هیچکدومشون نیست، میتونه دلیلش این باشه که کسی پسورد وای فای مودمت رو گیر آورده و داره از اینترنتت، بدون اطلاع خودت استفاده میکنه.

پاسخ داده شده ۰۵:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰ hiradgolshahi۲۱۲
انصراف
انصراف