نرم افزاری برای ترجمه فیلم یا سریال درحال پخش

۵  پاسخ

۲

دوست عزیز در حال حاضر خیر نداریم! اگر هم داشته باشیم چنین نرم‌افزاری رو، با توجه به سطح ترجمه‌ی ماشینی خیلی خیلی ضعیف خواهد بود….
به هر صورت، خود نرم‌افزار Subtitle edit قسمتی داره که با استفاده از مترجم گوگل، کل زیر نویس رو از هر زبانی! به فارسی تبدیل میکنه که عرض کردم، ترجمه‌ ترجمه‌ی ماشینی هستش و در 9۹٪ موارد به درد نمی‌خوره! اون یک درصد موارد که به درد میخوره ترجمه هم به این دلیله که خود زیر نویس منبع(زبان اول که مثلا انگلیسی باشه) هم خودش ماشینی و با استفاده از نرم‌افزار های تشخیص صدا و تبدیل صدا به متن ایجاد شده!…

پاسخ داده شده ۰۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۲ senaps۲۲۲۱۱۴
انصراف
۰

این نرم افزاری که دوستان معرفی می کنند در صورت وجود زیر نویس کمک میکنه ، آیا نرم افزاری هست که دیالوگ گفتاری رو زیر نویس کنه ؟ حتی اگر انگلیسی هم باشه خوبه .

پاسخ داده شده ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۱ Majid۱
انصراف
۰

با نرم‌افزار Subtitle Workshop می‌تونید هم‌زمان که فیلم رو ببینید و لیست خطوط زیرنویس رو، و هر وقت خواستید فیلم رو زیرنویس کنید (:

پاسخ داده شده ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ saeedi۲۶۵
منظورم رو متوجه نشدید . منظورم اینه که یه نرم افزاری باشه خودش بتونه ترجمه کنه نه من - amirhh - ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۱
انصراف
۰

تنها چیزی که می شناسم، همون Subtitle edit که دوستان معرفی کردند.

پاسخ داده شده ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۴ Dark Question۵۶۱۳
انصراف
۰

اگه برات خیلی مهمه جمله به جمله توی مترجم گوگل وارد کن و با همون Subtitle edit زیر نویس فارسی رو جایگزین کن. البته همونجوری که دوستمون گفت خیلی نمیشه روش حساب کرد ولی فعلا چیزی بهتر از این نیست.

پاسخ داده شده ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۴ mtoosi۶۸۴
انصراف
انصراف